NAUJIENA!!! Mezoterapijos procedūros Panevėžyje

Kada taikoma odos adatinė sistema?

Adatinė sistema (adatinis volelis, dar kitaip vadinamas dermaroleris) yra naudojama procedūrų metu vadinamam mikro subadymui arba intensyviam odos subadymui atlikti.

Tai yra kolageno „sukūrimo“ terapija, greitai išpopuliarėjusi JAV, Didžiojoje Britanijoje ir Europoje. Adatinė odos sistema šiuo matu yra labai populiari jau ir dalyje Azijos, nors pradėta naudoti tik prieš keletą metų. Skirtingai nuo kitų procedūrų prieš po aknės atsiradusius randus, strijas, raukšles, odos adatinio volelio sistema nedaro odos pažeidimo ir nepašalina epidermio sluoksnio.

Kaip veikia odos adatinė sistema?

Net jeigu nėra matomo išorinio odos pažeidimo, viena mikro adata padaro smulkią žaizdelę odoje. Jūs negalite pamatyti ar pajausti labai greitų odos pažeidimų. Nepaisant to, kad adatinė sistema sukuria trumpalaikius odos pažeidimus, kūnas vistiek veikia taip, kad natūraliai užgydytų save. Potrauminis odos atsakas yra gaminti kolageną ir elastiną – dvi pagrindines odos statybines medžiagas. Kadangi procedūros metu nėra pašalinamas ar iš tikrųjų pažeidžiamas esantis odos kolagenas, naujo kolageno formavimąsis tiesiog vyksta esančiame sluoksnyje. Įsivaizduokite, kad įprastas volelis turi 192 adatas. Kuomet naudojame adatinį volelį, oda pervažiuojama juo šešis kartus (trimis kryptimis pirmyn ir atgal), taigi tai yra daugiau nei tūkstantis adatų dūrių, o kiekvienas jų stimuliuoja naujų kolageno skaidulų atsiradimą. Nesunku pastebėti, kad po kurio laiko tose vietose kur atliktas odos subadymas, žymiai padidėja odos tankumas, elastingumas ir bendra jos būklė.Adatinio volelio mikroadatos prasiskverbia pro epidermį į dermą.
Procesas neturi būti skausmingas ir neturi atsirasti kraujo.Kiti adatinės sistemos privalumai


Be to, kad stimuliuojamas naujo kolageno augimas, odos mikro subadymas sukuria kanalėlius, per kuriuos ant odos išoriškai naudojamos medžiagos gali būti žymiai lengviau absorbuojamos į odą. Be to, tankus odos subadymas ribotam laikui suardo odos apsauginio barjero funkciją. Tai reiškia, kad išoriškai naudojamos medžiagos faktiškai pasiekia reikiamas sritis. Atlikti tyrimai rodo, kad naudojant adatinę odos sistemą, šiuo būdu galima padidinti išorinio naudojimo procedūros efektyvumą keletu šimtu procentų.
Adatinis volelis palieka odoje mikro kanalus. Tai leidžia produktams patekti į odą žymiai lengviau, taip padidėja produktų efektyvumas. Šie mikro kanalai užsidaro maždaug po valandos.


Reikia būti labai atsargiems ir naudoti tik sterilius produktus, be konservuojantų ir cheminių medžiagų! Naudongos veikliosios medžiagos pasiekia giliausius odos sluoksnius. Tai labai pagerina produktų efektyvumą iki kelių šimtų procentų. Tai taip pat reiškia, kad tai bus geriausios sąlygos pasiekti kolageno gamybą.

Taipogi, jei adatinis volelis yra naudojamas plaukų slinkimo procedūroms, dėl papildomo efektyvumo padeda sumažinti išlaidas ir pagerina procedūrų rezultatus.

Adatinio volelio taikymas celiulito atveju

Odai tankėjant, viršutinis epidermio sluoksnis įsitempia ir tampa stangresnis. Išorinė odos išvaizda tampa geresnės būklės, oda atrodo jaunesnė ir sveikesnė. Dėl šios priežasties adatinio volelio sistema yra taip pat taikoma mažinti celiulitui.
Oda pradeda savo natūralų atsaką į adatų pažeidimus. Kolagenas ir elastinas yra gaminami esančioje odoje. Tai tankina ir storina odą, sukuria puikią išvaizdą, stangresnę ir sveikesnę išvaizdą.

Kaip ir plaukų slinkimo procedūroms, gydant celiulitą su adatinio volelio sistema, reikalinga naudoti produktus. Adatinė sistema šiais atvejais tik pagerins rezultatus. Be jokių produktų procedūrų rezultatai bus labai riboti.

Odos adatinio volelio procedūros privalumai 
Yra daugelis privalumų naudoti adatinį volelį namuose ar profesionalams. 
Adatinio volelio procedūra neužima daug laiko. 
Adatinis volelio procedūros metu padaromi odos pažeidimai nėra matomi. 
Bet kuriai kūno daliai gali būti atliekama adatinio volelio procedūra. 
Pirkti adatinį volelį yra žymiai pigiau, nei atlikti alternatyvias procedūras. 
Padaugėjus kolagenui, oda natūraliai tampa tankesnė, storesnė. 
Odos mikro subadymas ženkliai padidina odos priežiūros produktų efektyvumą. 

Adatinio volelio procedūrų indikacijos
Raukšlės
Strijos
Aknės randai
Randai
Odos pigmentacija
Saulės pažeidimai
Plaukų slinkimas (kartu išoriškai naudojant produktus)
Celiulitas (kartu išoriškai naudojant produktus)


Adatinio volelio procedūrų efektyvumas

Nėra tokių pačių žmonių. Kas veikia vienam, gali neturėti efekto kitam. Tačiau adatinio volelio procedūra atlieka savo darbą ir atlieka jį labai gerai daugeliu atvejų. Jei kaip pavyzdį paimtume randų gydymą, galbūt nepasieksime visiško rando pašalinimo, tačiau aiškiai matysime rando būklės pagerėjimą.

Odos priežiūros produktų efektyvumo pagerinimas adatinių dūrių padarytais mikro kanalais yra panašus kiekvienu atveju, panaudojus adatinį volelį.

Kolageno formavimasis bus skirtingas kiekvienu atveju. Tokie faktoriai kaip amžius, adatos ilgis, dieta ir bendra savijauta, gali turėti įtakos rezultatams. Tačiau bet kokiu atveju, atliekant procedūrą su adatiniu voleliu, odos būklės pagerėjimą pastebėsite.


Adatinio volelio procedūrų saugumas

Naudoti adatinio volelio nerekomenduojama šiais atvejais:
Aktyvios infekcijos
Chrininės odos ligos
Kraujo krešėjimo problemos
Prastas odos gijimas
Diabetas
Odos navikai
Aktyvi aknė
Egzema
Rozacėja (rožinė)
Sunki saulės keratozė
Iškilūs apgamai ar karpos

Visuomet sekite adatinio volelio naudojimo instrukcijas. Nesidalinkite aparatu su kitais asmenimis.
Rekomenduojama prieš naudojant adatinį volelį pasitarti su gydytoju.

Adatėlių gama

Šio modelio adatiniai voleliai gali būti su tokio ilgio adatėlėmis.

0.3 mm adatų ilgis
Gerina odos priežiūros priemonių absorbciją.

0.5 mm adatų ilgis
Veidui / odos regeneracijai
Raukšlių mažinimas
Procedūros prieš odos senėjimą
Saulės pažeidimų atstatymas

1.0 mm adatų ilgis
1.5 mm adatų ilgis
2.0 mm adatų ilgis
Mažina celiulito išvaizdą
Strijų gydymas
Odos regeneracija ir procedūros nuo raukšlių
Gilių randų mažinimas
Nelygios odos procedūroms

Svarbūs adatinio volelio duomenys
Adatėlių skaičius (192 mikro-adatos),
Adatos apdirbtos rankomis,
Sterilus
Titano lydinio mikro adatos.
Atliktų procedūrų galerija: